Kvaliteet      Uudised      Kontakt      

Mooni 40 B

Hubased korterid Kristiines

OSTAME TEIE KINNISVARA KOHE KUI HIND ON SOBIV
Kuna enamus kortereid on müüdud, siis jäänud on vaid üks viimane korter suurusega 208 m2 läbi kolme korruse. Korter on valmis ja võimalik koheselt sisse kolida ning elama asuda. Antud korter on kõige viimane sissesõidu poolt ja Teie korterist ei sõida mitte keegi mööda ja see tagab täieliku rahu Teie omas aias mis on samuti kinnistu suurim. Kõik pildid on müüdavast korterist ja ei ole illustratiivsed. Korteri m2 maksab 1585€ Hinnad m2 eest on selle piirkonna soodsamad. Ära ole puuris vaid tule ela luksuslikult ja väga odavalt. Kiirustage, sellise suurusega ja asukohaga kortereid ei ole Tallinnas palju. Hinnad

Hinnad

Kuna enamus kortereid on müüdud, siis jäänud on vaid üks viimane korter suurusega 208 m2 läbi kolme korruse.
Korter on valmis ja võimalik koheselt sisse kolida ning elama asuda.Antud korter on kõige viimane sissesõidu poolt ja Teie korterist ei sõida mitte keegi mööda ja see tagab täieliku rahu Teie omas aias mis on samuti kinnistu suurim.
Kõik pildid on müüdavast korterist ja ei ole illustratiivsed.Korteri m2 maksab 1585€

Hinnad m2 eest on selle piirkonna soodsamad.

Ära ole puuris vaid tule ela luksuslikult ja väga odavalt.

Kiirustage, sellise suurusega ja asukohaga kortereid ei ole Tallinnas palju.

Kaasaegsed korterid
Avara planeeringuga kaasaegsed korterid, mille ülalpidamiskulud on tänu põrandaküttele ja tänapäevasele ventilatsioonile väga väikesed

Privaatne asukoht
Tegemist on tupiktänavas asuva majaga, ning tänu sellele on väga privaatne. Kuula automüra asemel hoopis linnulaulu ning naudi rohelust. 

Kvaliteetne viimistlus
Tammepuidust siseuksed, parkett, valmis kujul saun, mullivanniga vannituba, kvaliteetse köögimööbliga köök, valgustid, kardinad.

Kontaktandmed
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 5370 8314

Kodulehe valmistamine aara.ee
Hinnad

Hinnad

Kuna enamus kortereid on müüdud, siis jäänud on vaid üks viimane korter suurusega 208 m2 läbi kolme korruse.Korter on valmis ja võimalik koheselt sisse kolida ning elama asuda.Antud korter on kõige viimane sissesõidu poolt ja Teie korterist ei sõida mitte keegi mööda ja see tagab täieliku rahu Teie omas aias mis on samuti kinnistu suurim.Kõik pildid on müüdavast korterist ja ei ole illustratiivsed.Korteri m2 maksab 1585€Hinnad m2 eest on selle piirkonna soodsamad.Ära ole puuris vaid tule ela luksuslikult ja väga odavalt.Kiirustage, sellise suurusega ja asukohaga kortereid ei ole Tallinnas palju.

Hinnad

www.kodu.com.ee © 2015  » Kvaliteetsed korterid Kristiines