Kvaliteet      Uudised      Kontakt      

Mooni 40 B

Hubased korterid Kristiines

OSTAME TEIE KINNISVARA KOHE KUI HIND ON SOBIV
I ja II korruse põrandad on betoonvalu põrandad . I korruse põrand altpoolt soojustatud 2x100mm ja IIkorrusel 100mm penoplastiga , siseseina ja betooni vahel on 50mm ning väliseina eristus 100mm see kõik takistab kasutuid soojuskadusid seintesse ja hoiab küttekulusid kokku. Betooni sisse on pandud raudarmatuur millele on kinnitatud põrandakütte torud. Kõikide põrandate torud on paigaldatud spiraalselt et tagada põrandate ühtne soojenemine. I korruse põrand on viimistletud kvaliteetse keraamilise plaadiga, II korruse põrandale on paigaldatud parkett. III korruse aluspõrand on puitlaastplaadist ja kaetud parketiga,vahelagi on puitkarkassiga ja soojustatud ning paigaldatud heliisolatsioon. Põrandad ja seinad

Põrandad ja seinad

I ja II korruse põrandad on betoonvalu põrandad .I korruse põrand altpoolt soojustatud 2x100mm ja IIkorrusel 100mm penoplastiga , siseseina ja betooni vahel on 50mm ning väliseina eristus 100mm see kõik takistab kasutuid soojuskadusid seintesse ja hoiab küttekulusid kokku.Betooni sisse on pandud raudarmatuur millele on kinnitatud põrandakütte torud.Kõikide põrandate torud on paigaldatud spiraalselt et tagada põrandate ühtne soojenemine.
I korruse põrand on viimistletud kvaliteetse keraamilise plaadiga, II korruse põrandale on paigaldatud parkett.
III korruse aluspõrand on puitlaastplaadist ja kaetud parketiga,vahelagi on puitkarkassiga ja soojustatud ning paigaldatud heliisolatsioon.

Kaasaegsed korterid
Avara planeeringuga kaasaegsed korterid, mille ülalpidamiskulud on tänu põrandaküttele ja tänapäevasele ventilatsioonile väga väikesed

Privaatne asukoht
Tegemist on tupiktänavas asuva majaga, ning tänu sellele on väga privaatne. Kuula automüra asemel hoopis linnulaulu ning naudi rohelust. 

Kvaliteetne viimistlus
Tammepuidust siseuksed, parkett, valmis kujul saun, mullivanniga vannituba, kvaliteetse köögimööbliga köök, valgustid, kardinad.

Kontaktandmed
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 5370 8314

Kodulehe valmistamine aara.ee
Põrandad ja seinad

Põrandad ja seinad

I ja II korruse põrandad on betoonvalu põrandad .I korruse põrand altpoolt soojustatud 2x100mm ja IIkorrusel 100mm penoplastiga , siseseina ja betooni vahel on 50mm ning väliseina eristus 100mm see kõik takistab kasutuid soojuskadusid seintesse ja hoiab küttekulusid kokku.Betooni sisse on pandud raudarmatuur millele on kinnitatud põrandakütte torud.Kõikide põrandate torud on paigaldatud spiraalselt et tagada põrandate ühtne soojenemine.I korruse põrand on viimistletud kvaliteetse keraamilise plaadiga, II korruse põrandale on paigaldatud parkett.III korruse aluspõrand on puitlaastplaadist ja kaetud parketiga,vahelagi on puitkarkassiga ja soojustatud ning paigaldatud heliisolatsioon.

Põrandad ja seinad

www.kodu.com.ee © 2015  » Kvaliteetsed korterid Kristiines