Kvaliteet      Uudised      Kontakt      

Mooni 40 B

Hubased korterid Kristiines

OSTAME TEIE KINNISVARA KOHE KUI HIND ON SOBIV
Siseviimistlusega variant sisaldab: Puidust siseuksed,läbi kolme korruse viivad kaks treppi , valmis kujul saun mullivanniga,parkett II ja III korrusel, kvaliteetse köögimööbliga köök,valgustid, kardinad. Ülalpidamiskulud on arvestades pindala väga väikesed, kuna kasutusel on vesipõrandaküte õhk-vesi süsteemiga, mida saab oma äranägemise järgi reguleerida ning soojustagastusega ökonoomne ventilatsioonisüsteem Kvaliteetne siseviimistlus

Kvaliteetne siseviimistlus

Siseviimistlusega variant sisaldab: Puidust siseuksed,läbi kolme korruse viivad kaks treppi , valmis kujul saun mullivanniga,parkett II ja III korrusel, kvaliteetse köögimööbliga köök,valgustid, kardinad.

Kvaliteetne siseviimistlus

Korter on pindalaga 208,2 m2 ja korteril on garaa¾ kahele autole , kus on ka autopesemise võimalus. Lisaks autoparkimise võimalus maja ees vähemalt kolmele autole.

Boksi juurde kuulub oma lõunapoolne hoovi osa mis on suurim kinnistul ning terass, kuhu paistab päev läbi päike. Ruumide planeering on hästi läbimõeldud ja funktsionaalne.

Ülalpidamiskulud on arvestades pindala väga väikesed, kuna kasutusel on vesipõrandaküte õhk-vesi süsteemiga, mida saab oma äranägemise järgi reguleerida ning soojustagastusega ökonoomne ventilatsioonisüsteem.

Kaasaegsed korterid
Avara planeeringuga kaasaegsed korterid, mille ülalpidamiskulud on tänu põrandaküttele ja tänapäevasele ventilatsioonile väga väikesed

Privaatne asukoht
Tegemist on tupiktänavas asuva majaga, ning tänu sellele on väga privaatne. Kuula automüra asemel hoopis linnulaulu ning naudi rohelust. 

Kvaliteetne viimistlus
Tammepuidust siseuksed, parkett, valmis kujul saun, mullivanniga vannituba, kvaliteetse köögimööbliga köök, valgustid, kardinad.

Kontaktandmed
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 5370 8314

Kodulehe valmistamine aara.ee
Kvaliteetne siseviimistlus

Kvaliteetne siseviimistlus

Korter on pindalaga 208,2 m2 ja korteril on garaa¾ kahele autole , kus on ka autopesemise võimalus Lisaks autoparkimise võimalus maja ees vähemalt kolmele autole Siseviimistlusega variant sisaldab: Puidust siseuksed,läbi kolme korruse viivad kaks treppi , valmis kujul saun mullivanniga,parkett II ja III korrusel, kvaliteetse köögimööbliga köök,valgustid, kardinad.

Kvaliteetne siseviimistlus

www.kodu.com.ee © 2015  » Kvaliteetsed korterid Kristiines